Catering okolicznościowy

Nasza restauracja przygotuje dla Państwa atrakcyjną oferte cateringu zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Proponujemy smaczny catering okolicznościowy – pomożemy dobrać atrakcyjne menu skladajace się z różnorodnych dań dopasowanych do charakteru uroczystości.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, wychodzimy na przeciw Państwa gustom i preferencjom smakowym. Dbamy o najwyższą jakość składników, tak więc nigdy nie zawiodą się Państwo na świeżości i smaku naszych potraw. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz catering spełniał najwyzsze oczekiwania naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu – +48 509 536 492 – chętnie doradzimy i podpowiemy w sprawie doboru dań, dekoracji i organizacji uroczystości. Serdecznie zapraszamy!

Ręcznie lepione pierogi gotowane 1szt. – 2,50zł Ręcznie lepione pierogi mrożone 1szt. – 1,90zł Nasze pierogi są wykonywane ręcznie z ciasta własnej receptury, cienko wałkowanego i bardzo delikatnego. Farsze przygotowujemy z wysokiej jakosci skladników, grzyby wyłącznie własnoręcznie zbierane. Pierogi są obficie nadziewane farszami, waga pojedynczego pieroga to ok. 42g. Pierogi dostępne są w następujących smakach: z mięsem, z mięsem i kapustą, z kurczakiem i warzywami, ruskie, ruskie z boczkiem, z kapustą i grzybami leśnymi, z serem cheddar, ze szpinakiem i serem feta, z serem i brzoskwinią, z serem i czekoladą, piernikowe z